İhtiyaca yönelik havalandırma cihazları TSE ye uygun bir şekilde temin edilir.

 

 KANAL TİPİ FAN (TM)

Q 100-125-150-160-200-250-315 

Silindirik Kanal tipi fanlar gerek egzost gerekse taze hava sistemlerinde kullanılan fanlardır. Genellikle küçük mahaller de tercih edilirler. Yapı büyüklüğünün küçük olması sebebi ile asma tavan içerisinde kullanılabilirler. Fan içerisinde kullanılan motorlar dıştan rotorlu tip olup fan kanatları balanslanmıştır. Susturucu ile kullanıldıklarında konfor tesisatlarında da kullanılabilirler.

ÇATI TİPİ ASPİRATÖR

 

Havalandırma sistemlerinde egzost fanı olarak dikey deşarjlı çatı fanları kullanılır. Motorlu pervane pervanede hasara yol açabilecek harici yabancı objelere karşı muhafaza sağlayan bir kafes ızgara ile korunur. Kirli hava, agresif ve patlayıcı gazlar için uygun değildir. Geriye doğru bükük kanatlara sahip pervane galvanize çelikten mamuldür.
Motor: harici rotor, motor koruyucu dâhili termal kontak, bakım gerektirmeyen rulmanlı yataklar kullanılır.

 

PİRİZMATİK KANAL TİPİ FAN

 

Prizmatik kanal tipi fanlar gerek egzost gerekse taze hava sistemlerinde kullanılan fanlardır. Genellikle küçük mahaller de tercih edilirler. Yapı büyüklüğünün küçük olması sebebi ile asma tavan içerisinde kullanılabilirler. Fan içerisinde kullanılan motorlar dıştan rotorlu tip olup fan kanatları balanslanmıştır. Susturucu ile kullanıldıklarında konfor tesisatlarında da kullanılabilirler.

 
 

HÜCRELİ ASPİRATÖR

Hücreli fan (aspiratör); Havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerinde hava sirkülasyonunu sağlamak (ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme yapmak, ortamın havasını tazelemek, temizlemek veya yenilemek) için kullanılan, elektrikle çalışan fan çeşitlerinden biridir.

ISI GERİ KAZANIM CIHAZLARI

Isı Geri Kazanım Cihazları Havalandırma uygulamalarında taze hava ve egzost yapılan ortamda enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Isı geri kazanım cihazlarımız iki farklı modelde üretilmektedir.

HÜCRELİ ASPİRATÖR SEYREK KANAT FAN

Seyrek kanatlı hücreli aspiratörler kaynak atölyeleri restoran mutfakları ve ızgara ocaklarından havalandırma yapmaya yarar. Endüstriyel yapıları sayesinde daha fazla kuvvet ve basınca dayanabilmektedir. Duman ve toz yüklü hava seyrek kanatlı fanlar yardımı ile daha hızlı ve efektif şekilde transfer edilebilmektedir. Yağlı ortamlarda çalışan cihazların alt kısımlarına yağ toplama haznesi yapılmaktadır.

 
 

SALYANGOZ FAN KARE TİP PLUG FANLI

Bu fanlar egzost ve taze hava sistemlerinde kullanılabilirler.Motor hava akımı dışında olduğu için yuksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptirler.Zehirli gaz emişi,buhar,duman vb. hava emişleri ve taze hava için kullanılabilir. Seyrek kanatlı olduğu için davlumbaz emişlerinde ve yağlı duman emişlerinde de kullanılır.Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur.

SALYANGOZ FAN POLİPROPİLEN

Polipropilen gövde ve kanatlar.Tek girişli.Asitli hava naklinde.Çeker ocaklarda.Endüstriyel mutfak havalandırmasında.Havalandırma tesisatı vb. yerlerde kullanılır.

SALYANGOZ FAN KAYIŞ KASNAKLI

Motor hava akımı dışında olduğu için yuksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptirler.Zehirli gaz emişi,buhar,duman vb. hava emişleri ve taze hava için kullanılabilir. Seyrek kanatlı olduğu için davlumbaz emişlerinde ve yağlı duman emişlerinde de kullanılır.Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur.